Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mé letošní poprvé

9. 5. 2008

ObrazekV červnu minulého roku, kdy jsem se usilovně snažil najít si práci, začali dávat na německých stanicích seriál Pobřežní hlídka. Předtím jsem si nedokázal představit nic horšího než Davida Hasselhoffa, jak zatahuje břicho. Vloni mě však Mitchův německý dabér přesvědčil o tom, že u našich západních sousedů jsou prostě hranice únosnosti posunuté daleko za Mitchovy vybělné zuby. Naštěstí jsem zanedlouho práci našel a nebylo třeba se červeným plavkám dál věnovat. I dnes všemocný youtube nabízí něco navíc.

 Z té doby mi však utkvěl v hlavě nápad, který bych jednou rád zrealizoval. Můj nápad má pracovní název "Bolewatch" a jak z názvu vyčtete, měl by to být krátký akční trhák z prostředí pláže Ostende. Samozřejmě zprvu bude třeba zajistit technické vybavení jako jsou plážové čtyřkolky a sehnat několik desítek nízkotučných Plzeňanů. Hlavní role bych však rád obsadil svými přáteli, z nichž mnozí se řemeslu s plovákem jistý čas skutečně věnovali. Jeden z mých kamarádů se dokonce uvolil ztvárnit vyplavenou velrybu, což je skvělá ekologická vsuvka, o které se Spielbergovi může jenom zdát.

Mám takovou představu, že první díl by ve vedlejších zápletkách popisoval záchranu místního násosky, který si dal v bufetu na sluníčku čtyři kousky z kelímku a probudil se obklíčen důchodci uprostřed širého rybníka. Dále pak onu záchrObrazekanu zmíněné velryby. Hlavní téma prvního dílu by samosebou představoval platonický vztah mezi urostlým plavčíkem (pravděpodobně jej ztvární Michal i přestože není blondýn) a vnadnou, ale zadanou plavčicí intelektuálkou. (do této role bych obsadil Majdu). Hlavním záporňákem pak bude asi Viktor, který má takový ten culíček, co mají všichni záporňáci v Miami. Plážové svalovce obsadí kluci z házené a černého policistu na plážové motorce bude hrát Fiky natřený načerno, poněvadž je bílý a má plážovou motorku. Veškeré role in-line bruslařek a dívek, kterým spadl do vody nafukovací míč, nebo potřebují namazat zádat opalovacím mlékem, jsou zatím volné.. Což je při honoráři, který se bude pravděpodobně sestávat z věcí, které naše rodina vyhrála různě v tombolách, velkým překvapením.

PS : Fotografie vpravdě nedokazují, že jsem byl do vody skutečně ponořen, ale věřte, že byste nějaké průkaznější vidět ani nechtěli. Koupání bylo skvělé, ale mám jednu radu. Nejezděte v mokrých kraťasech na kole.

PS II : Hooga chaka hooga hooga...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To..

(Honza, 11. 5. 2008 21:49)

mě zajímá a spanilá děvčata, co tady píšou jsou zručné kreslířky, možná to má budoucnost, povídej či mi to zašli soukromě.

Mno

(kubesh, 11. 5. 2008 21:42)

Tak ja myslim, ze ty bys nemel problem s tim si mezi nami vybrat nejaky zviratka, tobe to slo vzdycky dobre, lasicky a zabaky a spoustu jiny haveti nachazis v davu...:) Ja zase dneska vymyslel scenar pro animovanej film...:)

Trochu

(Honza, 11. 5. 2008 18:33)

víc jsem se těšil na konkurz s těmi dívkami na bruslích, ale zatím to vypadá, že bych spíš měl natočit něco pro Animal Planet.

PS: Vyhrává ten, kdo umí ultrazvuk..

velryba

(kubesh, 11. 5. 2008 17:27)

Ja myslim ze by se klidne na tu roli mohl udelat konkurz a kdo by nejlepe zahral velrybu a kdo fakevelrybu tak podle toho by se role rozdelily...:) ja se klidne spokojim s roli mistniho alkoholika...:D

Omyl.

(Meg, 11. 5. 2008 11:50)

To není sebeurážení, ale jenom snaha ucházet se o roli :D

Ale no tak,

(Honza, 11. 5. 2008 9:54)

takhle sama sebe urážet u tak bezvýznamného článku. :-D

Velryba.

(Meg, 10. 5. 2008 23:23)

Jelikož moje oblíbená role velryby je již zarezervovaná, mohla bych hrát tak jedině člověka, kterého si Greenpeace s původní velrybou spletou a začnou jej vehementně tahat zpátky do vody místo již zmíněné.

bejvoč

(Honza, 10. 5. 2008 3:35)

Mitch je na Mitch ..

zatím tě řadím do několikastránkového seznamu uchazeček o mazání zad. Díky panthenolu by nás mohly sponzorovat farmaceutičtí dealeři, je to dobrý tah ..

smích

(without.wings, 10. 5. 2008 1:57)

I Mitch je na nic...
jinak beru roli dívky, která potřebuje namazat záda, pokud to bude panthenolem. Nicméně pokud ještě nezavrhuješ ty červené plavky, budu navíc perfektně ladit... neber to. :D

Neboj

(Honza, 9. 5. 2008 14:11)

neboj, na tvé vlohy jsem nezapomněl. S honzou puhmanem se ale budete muset na té velrybě nějak domluvit. můžeš hrát mládě a nebo tě natřeme na červeno a budeš bójka :-D

bójka má ale náročnej text, samý přechodníky, spousta emocí. něco pro tebe najdu.

Pekny...

(kubesh, 9. 5. 2008 11:58)

Tak ja se chystam na sve poprve tedka o vikendu...:) jinak doufam ze ta velryba je moje role. sem schopnej zahrat i toho ozralu a nebo nejakyho topiciho se bezdomovce. Aspon malickou rolicku by si tam pro mne mohl najit.