Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předpych ..

4. 1. 2009

Obrazek Daneček je nucen vyrůstat mezi 4 ženskými a tátou, co má pořád někde něco (na práci). Není divu, že byl v pozdějším odpoledním hokejovém utkání tím více motivovaným. Ukázal se jako vynikající brankář a lstivý útočník (rozšířil mi nečkaně branku o dobré 2 metry a s přehledem skóroval). Na jeho přesvědčivém vítězství 12:7 nemění nic ani fakt, že jsem byl nucen hrát dvě třetiny zápasu větví. (moji hokejku si naléhavě půjčil jeden z dalších bruslařů, neboť neustále přepadával dopředu)

Abych odčinil svoji prohru, alespoň jsem jej naučil nosit brusle na hokejce tak, aby si jimi vytrvale neohrožoval krční tepnu. (namísto toho teď ohrožuje rozkrok všech kolemjdoucích). Daneček se se mnou rozloučil vážnou promluvou o jakémsi zboží, které viděl v televizi. Když zpočátku říkal :

"No to je ta věc z tý lekramy přece"

.. nebyl jsem si tak docela jistý, kde ta věc je. Ale Kristýna, která většinu bruslařského odpoledne působila jako tlumočnice, mi lekramu dostatečně osvětlila.

Pro vás, kteří máte rádi bruslení a ozvěnu můžu jen doporučit soustavu Štěnovických lomů, kde se dá skvěle bruslit a i ten nejzoufalejší bruslař se vždy zastaví o skalní stěnu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hle ..

(Honza, 6. 1. 2009 21:52)

to Toi : :-)

to petruše : slečna na prvním stupni :-)

to chlapík z reklamy : zaplať pánbůů alespoň ty koupelny

oujé ani nevím proč

(petruše, 6. 1. 2009 16:59)

:D jednou jsem se s dětma z prvního stupně základní školy bavila o reklamách a jedna slečna mi povídá, že jedna reklama, je dokonce tak dobrá, že v ní ty lidi přiznají, že nic neumí. Vůbec jsem nevěděla o čem že je řeč ... a pak jsem jela vlakem, poslouchám rádio a tam reklama na koupelny nebo co to bylo a ten chlapík tam říká, že se přiznává, že vlastně neumí nic. Jenom koupelny. Nebo tak nějak. Paráda.

:-)

(Moi, 6. 1. 2009 16:54)

:-)

Matně

(Honza, 6. 1. 2009 9:27)

si vzpomínám, že to byl automobil Renault či něco podobně francouzského, který se v lekramě přemění nejprve na tygra a pak na bůh ví co. Daneček dostal robota ze série transformers a nikdo mu nemohl vymluvit, že ten běžný renault umí něco podobného.

kaviár taky fuj

(petruše, 6. 1. 2009 2:28)

A co že byla ta věc z reklamy?